logo

O nas

Cześć nazywam się Radosław Pilak,
w kilku słowach opowiem Ci czym się zajmuję.
Uwielbiam fotografować ludzi, ukazywać emocje, gesty, łzy szczęścia
i wasze uśmiechy. Zatrzymywać czas w najważniejszych momentach waszego życia, nazywając to fotografią. Chcę was poznać, wejść do waszego świata i pokazać waszą historię!

Facebook

 

Witajcie, nazywam się Amadeusz Pilak.
Tworzeniem filmów zajmuję się odkąd pamiętam. Pierwsze filmy z kolegami pozwoliły mi odkryć zjawiskowość kadru oraz genezę pojęcia reportażu. Wraz z upływem lat podejmowałem się ambitniejszych zajęć oczywiście z kamerą w roli głównej. Dzięki temu nauczyłem się pokazywać historie za pomocą ludzkich uczuć. W pewnym momencie poczułem, że chcę spróbować przedstawiać emocje osób biorących ślub... Tak już zostało.
Uwielbiam poznawać szczęśliwych ludzi, odkrywać nowe miejsca oraz pracować w nieszablonowych warunkach. Filmowanie pozwala mi oderwać się od obowiązków i poczuć emocje, których nie doznajemy na co dzień. Dlatego, jeżeli szukacie filmowca, który ma spojrzeć na Waszą uroczystość okiem dyskretnego obserwatora i utrwalić uczucia, jakie Wam towarzyszą, jesteście w dobrym miejscu. Poświęćcie mi parę chwil, aby obejrzeć dotychczasowe prace i koniecznie się odezwijcie.
Może akurat to ja będę mógł Wam towarzyszyć w tym ważnym dniu.

Ps. Zapomniałem powiedzieć, jestem z Praszki :) Jeżeli interesuje Cię czym się obecnie zajmuje, nad jakimi projektami pracuje to sprawdź mój Instagram.

studio.amad