logo

Marta & Tobiasz

Przygotowując film ślubny dla Marty i Tobiasz chcieliśmy bo różnił się od naszych dotychczasowych prac. Podczas pracy przy filmie chcieliśmy przedstawić ich historię miłosną w nieco „filmowej” odsłonie. Czy się udało ? Sami oceńcie.

Ceremonia ślubna odbyła się w małym kameralnym kościółku, w atmosferze skupienia i oddania wiarze, Para Młoda przysięgła sobie miłość i wierność. Podczas ceremonii nie brakowało łez i pięknej oprawy muzycznej wykonanej przez siostrę Pana Młodego.
Miejsce przyjęcia weselnego to restauracja otoczona pięknym lasem i dorzeczem rzeki Warta znajdująca się w centrum Załęczańskiego Parku Krajobrazowego. Wszech otaczająca zieleń i dźwięk płynącej rzeki pozwolił gościom zapomnieć się na parkiecie i stworzyć widowisko w którym mieliśmy zaszczyt się znaleźć. Ale co tam, tyle opowiadania… Oglądajcie i poznajcie Martę i Tobiasza.

Chcecie poznać zaplecze naszej pracy ? Zobaczyć nad czym obecnie pracujemy ? A może więcej pięknych ujęć z naszych filmów ? Zapraszamy na Instagram @studio.amad

 

hashtags

#studioamad #amadeuszpilak #restortodnowa #sesjastylizowana #sesjaslubna2021 #slubnaglowie #salabankietowazalecze #zankyoupl #sukniaslubna #panmlody #pannamloda #kamerzystaslubny #kamerzystaczestochowa #kamerzystapoznan #niezleaparaty #plenerslubny #slubboho #sesjaboho #sesjarustykalna #lookslikefilm #slubwogrodzie #slubwstodole #slubwplenerze #praszka #kamerzystaopole #slubindustrialny #mywedpoland #slubglamur #filmslubnypraszka #love #wielun